Slovensko sa snaži o najlajkovanejší post na Instagrame. Sociálna sieť s fotografiami získala počas posledných dní obrovskú pozornosť kvôli obyčajnému vajíčku, ktoré sa stalo najpopulárnejšiu fotografiou vôbec. Vynaliezaví našinci chcú využiť jeho slávu a tak do súboja postavili tradičnú slovenskú tehlu.

Slovensko sa snaži o najlajkovanejší post na Instagrame.

Instagram je obrovská sociálna sieť, na ktorú denne chodia milióny návštevníkov z celého sveta. Najpopulárnejšie príspevky majú samozrejme celebrity, ktoré využívajú Instagram predovšetkým na svoju osobnú propagáciu a zviditeľnenie sa. Medzi ne patrí aj Kylie Jenner. Keď svet informovala o narodení svojho dieťaťa cez Instagram, táto fotka sa stala najlajkovanejšou v histórií..Štafetu prebral účet s názov “world_record_egg“. Ako už je s názvu jasné, ide o vajce. Úplne obyčajné oranžové vajce…

To si vyslúžilo pozornosť celého sveta a získalo viac ako 38 miliónov lajkov behom niekoľkých dní. Na Instagram prišiel tento príspevok len 4. januára 2019 takže ide o dosť šialený výkon. Takáto udalosť na seba ale nenechala dlho čakať a tak vyvolala vo svete obrovské šialenstvo. Aj Slovensko sa snaži o najlajkovanejší post na Instagrame. Nezvolilo ale tradičné vajce ale celkom iný predmet. Klasický stavebný materiál, a to tehlu. Úspech vyššie spomínaného vajca asi nezíska ale dnes môžeme hovoriť o tom, že sa mu podarilo aspoň trochu zabodovať. Slovenská tehla si to pomaličky razí naprieč internetom a uvidíme, kam sa až dostane o niekoľko dní.

Už za 16 hodín získala fotografia takmer 4 tisíc lajkov. Nejde však o cieľ získať najviac lajkov na sociálnej sieti. Nápad je celkom iný. Autori tohto nápadu chcú získať najviac lajkov na Slovenskom Instagrame, čo sa im teoreticky môže podariť. Údajne je to konkrétne 500 tisíc lajkov čo by nemusel byť až taký problém. Ak sa ti teda šialená myšlienka páči a nemáš práve čo robiť, nezabudni túto nádhernú tehlu podporiť. Postačí, keď rozklikneš odkaz pod textom a on ťa už prelinkuje na sociálnu sieť.

zdroj: refresher

Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here