Konečne sme sa dočkali. Azda najočakávanejší tablet tohto roka prichádza v oficiálnych predobjednávkach. Slovenský reseller m:zone ho má zaradený v ponuke a pri nákupe môžete využiť aj 6% zľavu pre študentov. Prečítajte si viac.

iPad Air 4. generácie konečne v ponuke

Apple urobilo krok, na ktorý sme všetci čakali. Vzalo dizajn z prémiovej verzie iPadu a zaradilo ho do dostupnejšieho tabletu s názvom Air. Po novom máte k dispozícii 10,9″ edge-to-edge displej, Touch ID v uzamykacom tlačidle, ploché hrany, výkonný procesor A14 Bionic a mnoho ďalšieho.

Pokiaľ vás toto zariadenie zaujalo, konečne si ho môžete predobjednať aj na Slovensku. Dostupné je vo všetkých piatich farbách a tak isto úložiskách. Cena začína na úrovni 649€ za základnú wifi verziu. Pokiaľ si vyberiete vlajkovú loď ponuky, pripravte si cca 959€.

iPad je trvácne zariadenie. Jedna generácia poslúži aj 2-3 roky bez nutnosti výmeny. Výhodou preto môže byť nákup na splátky. Pri akontácii 300€ zaplatíte za základný model iba 14,54€/mesačne (24 mesiacov). Pokiaľ ste študentom, vďaka ISIC karte získate zľavu 6% (38.94€). Viac informácií o študentskej zľave nájdete na tejto internetovej stránke.

My v redakcii sa už teraz nevieme dočkať chvíle, kedy sa iPad Air 4. generácie dostane aj do našich rúk na prvú recenziu. Z nášho pohľadu sa jedná o ten najzaujímavejší model v ponuke v pomere dizajn/výkon/cena. Ako sa na to pozeráte vy? Dajte nám vedieť v komentároch.

iPad Air 4. generácie cenník

  • iPad Air 4. generácie Wi-Fi (64GB) – 649€
  • iPad Air 4. generácie Wi-Fi (256GB) – 819€
  • iPad Air 4. generácie Wi-Fi + Cellular (64GB) – 789€
  • iPad Air 4. generácie Wi-Fi + Cellular (256GB) – 959€
Prečítajte si tiež  Na internete sa objavuje príslušenstvo pre iPad Air 4. generácie.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.