V dnešnom článku nebudeme opisovať nijaké aplikácie, zariadenia či príslušenstvo, ktoré súvisí s Jablkovou spoločnosťou. Cieľom tohto článku je len popriať vám krásne prežité Vianočné sviatky s tými najbližšími, no a samozrejme bohatého Ježiška. Zároveň sa vám chceme aj poďakovať za vašu priazeň a návštevnosť, ktorá postupom času stále rastie a rastie!

Ďakujeme

Naša stránka vznikla približne v máji tohto roka, kedy sme ani nemali predstavu o tom, kam sa nám za ten necelý rok podarí dostať. Začínali sme s nejakými 2-3 článkami denne a návštevou od pár známych a kamarátov, ktorých sme mali na Facebooku. Dnes sa už snažíme dennodenne prinášať aktuálne informácie v približne 10 článkoch a naša aktivita stále rastie. Ďakujeme vám za to, že ste nás podporovali a že nás stále sledujete, čítate, komentujete, „lajkujete“ či zdieľate. Snažíme sa zapracovať na stránke každým dňom aby bola lepšia a lepšia. Práve preto do nového roka chystáme mnoho vylepšení, či už funkčných, obsahových alebo dizajnových pre ešte väčší pôžitok z čítania a návštev nášho portálu. Na záver by sme chceli popriať každému čitateľovi šťastné a veselé prežitie vianočných sviatkov, no a samozrejme veľa Jabĺk pod stromčekom. Tak ďakujeme a dúfame, že nás budete takto čítať aj naďalej! 🙂

- Reklama -
Apple Vianoce - svetapple.sk
Apple Vianoce – svetapple.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.