Zdá sa, že život Steva Jobsa bol naozaj inšpiratívny aj pre mnohých režisérov ale aj jeho fanúšikov. Dočkali sme sa viacerých kníh, filmov, ktoré sa dokonca ešte stále točia a po novom sa česť jeho pamiatke dostane na úplne nový level. Steve by mal mať totiž už v roku 2017 svoju vlastnú operu, ktorá bude niesť názov „The (R)evolution of Steve Jobs“.

„The (R)evolution of Steve Jobs“

Steve bol pre svet neuveriteľným prínosom a jeho spoločnosť Apple, z ktorej ho dokonca raz aj vyhodili v súčasnosti dosahuje historicky najvyššie tržby.

Vytvoril niekoľko ikonických produktov ako iPod či iPhone a taktiež predstavil aj niekoľko služieb, medzi ktoré patrí napríklad iTunes Store či AppStore. Jeho osoba sa už dočkala viacerých kníh či filmových spracovaní.

Ako sa však ukazuje, stále nestačilo a Steve bude mať aj vlastnú operu. Skaldatelia tejto opery budú Mason Bates a libretista Mark Campbel. O produkciu by sa mal potom postarať režisér Kevin Newbury. Na svet by sa táto opera mohla dostať v roku 2017.

Určite sa na ňu tešíme aj keď je viacmenej jasné, že jej premiéry sa v našich končinách asi nikdy nedočkáme 🙁

Prečítajte si tiež  Opera One dostáva novinku, ktorá v Safari či Chrome chýba. Je ňou umelá inteligencia
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.