Na svet sa pomaly, ale isto začína dostávať druhý veľký životopisný film o Stevovi Jobsovi, ktorý bol inšpirovaný jeho oficiálnou biografiou, ktorú napísal Walter Isaacson. Táto kniha musela byť napísaná tak, aby ju pochopil každý a aby Jobsa vykreslila vo všetkých smeroch. Niektorí zamestnanci, osobní priatelia, či dokonca bývala Jobsova manželka však s biografiou celkom nesúhlasia a tvrdia, že film, ktorý je nakrútný podľa nej nebude pravdivý!

Tvrdý Steve

Aj napríklad v spomínanej knihe sme mohli vidieť veľa tmavých stránok Steva Jobsa, pri ktorých vedel byť na svojich zamestnancov skutočne zlý. Nešlo však o skutočné zlo a chuť tyranizovať svoje okolie, ale bol to skôr dôraz na perfekcionizmus a snaha vytvoriť to najlepšie, čo kedy svet zazrel. Práve preto majú zamestnanci Apple pomerne negatívne spomienky na samotného Jobsa, no ako sami tvrdia, práca v Apple ich mnohému naučila.

- Reklama -

Apple sa rozhodlo ukázať, že Steve vedel byť ku svojim zamestnancom aj celkom milý. Nepotreboval si za každú cenu na každej osobe vybiť svoje vysoké ego a taktiež poznal všetky pravidlá slúšného správania. Následujúcu nahrávku zaslalo Apple televízií ABC a ide o taký “dôkaz,” že Steve bol aj dobrý človek a netreba vykreslovať len jeho zlé, poprípade negatívne stránky. Len upozorňujeme, že na zhliadnutie videa je potrebné mať nainštalovaný flash player.


ABC Breaking News | Latest News Videos

 

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here