Máte plnú peňaženku? Máme pre vás riešenie. Aplikácia, o ktorej budeme písať patrí pri nákupe medzi najpoužívanejšie. Dôvodom je jej jednoduchosť, rozšírená podpora obchodov a hlavne perfektná a jednoduchá funkčnosť. Stocard – aplikácia, ktorá vám uloží karty.

Stocard – aplikácia, ktorá vám uloží karty

Pri nakupovaní v dnešnej dobe nás osloví takmer každý jeden obchod sp ponukou klubovej karty. Pri jej používaní môžeme získavať rôzne body či zľavy na nákup čo sa veľmi oplatí. Vďaka tomu ostávame verní určitým prevádzkam. Nie je problém, keď sme 10 rokov dozadu používali jednu dve kartičky. Do peňaženky sa zmestili a nikomu nezavadzali. Problém je ale dnes, keď máme kartičiek skutočne kopu. Takmer každá jedná predajňa od obchodných reťazcov až po módne butiky ponúka možnosť klubovej karty. Pri platení sa preukážete a dostanete odmenu formou zľavy alebo bodov.

Stocard - aplikácia, ktorá vám uloží karty a uľahčí peňaženku. - svetapple.sk
Appka je populárna po celom svete. – svetapple.sk

V konečnom dôsledku máte teda v peňaženke nie jednu alebo dve takéto karty. Ak má niekto rád nakupovanie, môžu byť týchto kartičiek aj desiatky. Okrem toho, že je peňaženka tučnejšia a tým pádom sa aj menej komfortne nosí, ich vyťahovanie vždy v inom obchode môže byť zdĺhavé, náročné a v neposlednom rade aj nepríjemné (pokiaľ sa vám všetky karty vysypú). Ak chcete vedieť ako to vyriešiť poradíme vám. Stocard – aplikácia, ktorá vám uloží karty.

Jednoduché nastavenie

Pokiaľ chcete po bezplatnom stiahnutí aplikácie pridať kartu, stačí ak v appke zvolíte možnosť “+” a naskenujete čiarový kód (ak karta na tomto princípe funguje ale väčšina z nich má čiarový kód). Ak sa vyskytne problém a iPhone kód nevie naskenovať, dá sa zadať samozrejme aj manuálne.

Následne sa vám ukáže priamo obchod (ak je v aplikácii zaradený) pre ktorý daná karta platí a ak nie, môžete si tento obchod vybrať prípadne sami nazvať. Nie všetky obchody v aplikácii nájdeme ale popravde je tu drvivá väčšina čo poteší často nakupujúcich. Ak sa ale nakoniec obchod v zozname nepodarilo nájsť, nevadí. Stiahnete si jeho logo z Google, napíšete jeho názov a budete vyberať kartičku akoby bola originálna. Všetko bude fungovať jednoduchým naskenovaním vášho čiarového kódu z displeja. Výhodou je aj možnosť widgetu. Appku tým pádom viete otvoriť aj zo zamknutej plochy.

Samozrejme, je dosť zbytočné vám komplet celú aplikáciu predstavovať. Berte to skôr ako dobrý tip na niečo, čo je zadarmo a čo naozaj funguje. A prečo je to zadarmo? Vývojári majú evidentne zmluvy z obchodmi a mnohé z nich vám budú posielať hlásenia o akciách a novinkách. Niekto to možno ocení, niekomu to príde otravné. Objektívne povedané sa ale stocard aj v tomto drží minima čo znamená, že vás denne nebude zaťažovať 30 online letákov ale skôr 1-2 týždenne. V neposlednom rade je tu výhoda, že aplikácia je plne kompatibilná aj s hodinkami Apple Watch.

Stocard stiahnete tu.

Stocard - aplikácia, ktorá vám uloží karty a uľahčí peňaženku. - svetapple.sk
Stocard – aplikácia, ktorá vám uloží karty a uľahčí peňaženku. – svetapple.sk
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here