Naša stránka chce byť s tebou naozaj všade a práve preto sme sa rozhodli, že svoje pôsobisko rozšírime aj o Instagram, ktorý určite používa takmer každý jeden z vás. Na tejto sociálnej sieti sme síce už dlhšiu dobu, avšak až teraz sa jej budeme venovať doslova naplno. Pokiaľ teda používaš Instagram, určite si nás pridaj!

Instagram

Instagram sme si založili už dávnejšie, no až prednedávnom sme sa začali tejto sociálnej sieti venovať naozaj naplno. Denne sa snažíme pridávať minimálne jeden príspevok, ktorým ťa informujeme o rôznych udalostiach, či produktoch týkajúcich sa Apple. Taktiež sme sa rozhodli, že sa budeš môcť vďaka nášmu Instagramu zviditeľniť a bude to naozaj veľmi jednoduché. Postačí, ak pod svoju fotku zadáš hashtag #svetapplesk a pokiaľ bude naozaj dobrá, neskôr ju zverejníme aj na našom Instagrame s odkazom na tvoj účet. Snažíme sa totiž presadiť aj takouto formou a najmä upozorniť na to, že aj pomocou mobilu sa dajú vytvoriť naozaj nádherné fotografie!

Plánujeme taktiež robiť výbery tých najlepších fotografií, na ktoré sa náš hashtag dostal a potom ich zverejniť v článku s vašim odkazom. To znamená, že sa pomocou hashtagu môžeš dostať aj priamo sem. Práve preto by si nemal váhať a pridať si nás pod  @SVETAPPLESK alebo potom priamo sem.

Svetapple.sk je to najlepšie miesto s čerstvými informáciami o tom svete, ktorý najviac milujete! 🙂

Fotka zveřejněná uživatelem Svet Apple (@svetapplesk),

 

Prečítajte si tiež  Apple má rekordných 1,5 miliardy aktívnych zariadení po celom svete!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.