Steve Jobs bol jednoznačne jedna z tých osobností, ktorá si zaslúžila filmové spracovanie. To počas posledných rokov dostal a dokonca nie len jedno. Pomerne známym spracovaním jeho života a práce v Apple je film s názvom Jobs, v hlavnej úlohe s Ashtonom Kutcherom. Druhé známe spracovanie by malo prísť už počas tohto roka, o tom, či sa podarilo stvárniť postavu samotného Jobsa sa však dajú rozvíjať dlhé diskusie.

Trailer, toto nevyšlo

Už podľa fotografií, ktoré sa dostali na verejnosť sme usúdili, že hlavná postava sa príliš na Jobsa podobať nebude avšak dokázali sme to prekúsnuť a stále sme verili, že v skutočnosti to bude omnoho lepšie. Ako sa však dnes ukázalo na druhom trailery k filmu, nebolo. Hlavnú postavu stvárňuje Michael Fassbender a ako môžeš vidieť na následujúcich záberoch, ten sa na Jobsa absolútne nepodobá a to dokonca ani v prípade, že si nasadí svoje legendárne okrúhle okuliare. Toto jednoducho nevyšlo a osobne budem mať problém pozrieť si film, v ktorom hlavná postava vyzerá úplne ináč ako by mala vyzerať v realite.

- Reklama -

Avšak netreba hneď odsudzovať film. Natočený bol podľa známej biografie od Waltera Isaacsona a ak bude minimálne tak dobrý ako kniha, určite zaujme nie len teba ale aj mnohých iných, ktorých zaujíma príbeh tohto veľkého človeka. Čo zatiaľ na trailer hovoríš ty?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.