Apple je spoločnosť, ktorá koncom každého roka myslí aj na svojich zamestnancov, ktorí robia naozaj vynikajúcu prácu, a preto im rozdáva zaujímavé darčeky, ktorými dáva najavo to, že si ich váži. Toto dostali tento rok.

Batoh

Darčeky, pomocou ktorých Apple vyjadruje poďakovanie svojim zamestnancom sú samozrejme každým rokom iné. V minulosti sme tu mohli nájsť napríklad hrnčeky, fľaše na vodu, mikiny či iné. Tento rok šlo Apple na to trocha ináč a pripravilo špeciálny batoh, ktorý je primárne určený pre nosenie MacBooku. Batoh vyrobila spoločnosť Staple BlackPac a na jeho zadnej strane samozrejme nájdeme logo Jablkovej spoločnosti. Súdiac podľa toho je potom jasné, že batoh sa nedá voľne zakúpiť a dostanú sa k nemu len zamestnanci formou darčeka. Pokiaľ ste však zberateľom podobných predmetov, máte šancu batoh získať v aukcii na Ebay od zamestnancov, ktorí sa ho rozhodli predať. Ceny aukcií začínajú už klasicky na 99 $ a vyššie. Pokiaľ sa Vám teda práve tento predmet pozdáva, poponáhľajte sa, aby ste nejaký na aukčnom portáli vôbec našli!

- Reklama -
Batoh - svetapple.sk
Batoh – svetapple.sk
Batoh - svetapple.sk
Batoh – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.