Apple dosiahlo za posledný štvrťrok 2014 doslova neuveriteľné predaje a samozrejme aj zisky, pod čo sa určite podpísali najmä nové iPhony. Práve to bol dôvod na to, aby vznikla nová, veľmi jednouchá webová aplikácia, ktorá vám ukáže ako Apple predáva a zároveň zarába v reálnom čase!

Takto zarába Apple v reálnom čase!

74,5 milióna predaných kusov nových iPhonv, 21,4 milióna predaných nových iPadov, no a samozrejme 5,52 milióna predaných nových počítačov Mac! To je výsledok Jablkovej spoločnosti za posledné tri mesiace minulého roka, kedy v Cupertine dokázali nemožné. Práve to bol skvelý námet na veľmi jednoduchú webovú aplikáciu, ktorá vychádza z práve spomínaných predajov nových Apple zariadení a ukazuje, ako Apple predáva iPhony, iPady či Macy v reálnom čase. Na stránke sa môžete dozvedieť aj to, koľko spoločnosť zarobila a aké dosiahla tržby tú chvíľku, ktorú ste na stránke strávili.

- Reklama -

Samozrejme všetko vychádza z predajov z posledného štvrťroku 2014, ktoré boli určite silnejšie ako dnes. Každopádne je veľmi zaujímavé sledovať to aj v tomto období. Veď Apple určite nevykazuje predaje, za ktoré by sa malo hanbiť!

Na predaje Apple v reálnom čase prejdete kliknutím na tento odkaz!

Apple iPhone 6 - svetapple.sk
Apple iPhone 6 – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.