Dnes sme na videoportáli Youtube našli ďalšie nové kontroverzné video, ktoré zachytáva iPhone 6, po ktorom prejde vlak. Pridávame ho teda do našej série „nepochopiteľné“, pretože si nemyslíme, že je to všetko s kostolným poriadkom!

Kto iný, ako Tech Rax!

Youtube kanál Tech Rax poznáme aj ako kanál, ktorý vytvoril už niekoľko podobných videí. Neodporúčame sa nad videom rozčuľovať a pýtať sa,  prečo to chlapci zo serveru vlastne robia. My skôr odporúčam, pohodlne sa usadiť a vychutnať si ich ďalšie naozaj nepochopiteľné dielo! Proti obrovskému vlaku totiž postavili naozaj bezmocný iPhone 5S. Čo je horšie? Nešlo o jeden ale rovno o dva exempláre dnes už v podstate stávajúceho zariadenia. Za obeť teda na videu padlo približne 1000 €, nikto však nevie, koľko na ňom zarobili, no to je už iná pesnička. Prvý iPhone 5S, ktorý bol vo farbe „Space -Gray“  dopadol o niečo lepšie ako jeho biely braček, ktorému dokonca explodovala batéria. Po „zrážke“ s vlakom sa však zlisovalo asi všetko čo sa len mohlo, a biely iPhone 5S zostal doslova prilepený na koľajnici. Pokiaľ sa vám teda niekedy stane, že vám váš Jablkový miláčik padne priamo na koľajnicu, vďaka tomuto videu vám môžme zaručiť, že už ho nikdy nezapnete! 🙂

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.