Tisíce ľudí na Slovensku si sťahujú nelegálne verzie operačného systému Windows zadarmo, aby ušetrili peniaze. Problém je však v tom, že tieto pirátske licencie nebudú mať nikdy prístup ku najnovším aktualizáciám zabezpečenia a ani k zákazníckemu servisu. Okrem toho sa ľudia zbytočne vystavujú vysokému riziku kybernetických útokov, ktorých počet v súčasnosti strmo rastie. Aj preto by ste si mali zaobstarať Windows, prípadne Office zo spoľahlivého zdroja. Dá sa to aj lacno.

Spoločnosť Keysworlds je globálny predajca softvéru s najlepšími cenami na trhu. Firma sľubuje 100 % záruku originality predávaných produktov, poskytuje nepretržitú technickú podporu a čo je najdôležitejšie, zákazník má k dispozícii aj doživotný popredajný servis. To znamená, že pokiaľ v budúcnosti nastane nejaký problém, tím Keysworlds vám vždy ochotne pomôže.

Počas prebiehajúceho výpredaja kancelárskeho softvéru ponúka Keysworlds obrovskú zľavu na licenčné kľúče operačného systému Windows 10. Zákazník tak získa nie len pravidelné aktualizácie ale aj najrýchlejšiu a najbezpečnejšiu verziu operačného systému Windows. Jeho verzia s označením „10“ navyše štartuje už od 5,03 € za kus, pričom vám po inštalácii umožní bezplatný prechod na modernejší Windows 11. Nebudete teda musieť za nič priplácať.

Zľavy, na ktoré nepotrebujete kupón 

Pracujte ešte efektívnejšie vďaka poslednej verzii balíka Office 2021. Originálna cena tohto produktu sa pohybuje na úrovni cca 400 €. Teraz ho môžete získať v extrémnom cenovom zvýhodnení len za 29,99 €. A nezabúdajte, ponuka platí len do vyčerpania zásob. Pozrite si viac na tejto stránke.

Kúpte si Windows & Office ako zvýhodnený balík s – 58 % zľavou (kupón: Ebf58)

Prečítajte si tiež  Aké by mohli byť nové funkcie pre 3D Touch? Toto by bolo skutočne fantastické!

Až – 58 % zľava na Microsoft Office (kupón: Ebf58)

Spoločnosť Keysworlds nepredáva len originálny Office alebo Windows ale aj množstvo iných softvérových nástrojov. Či už ide o programy série iObit alebo čokoľvek iné, vo všetkých prípadoch ušetríte desiatky či stovky EUR a naplno uspokojíte svoje potreby.

Počítačové nástroje a ďalší softvér (zľava aj bez kupónu)

Extra ponuka – lacnejšie ako lacné s – 52 % zvýhodnením (kód: Edo52)

Vzhľadom na stále rastúce výdavky a cenu ropy, ktoré sa v posledných rokoch dostali v dôsledku pandémie covid-19 a vojny na rekordnú úroveň sa snaží väčšina ľudí šetriť. Je preto potrebné nájsť skutočne lacných a hlavne spoľahlivých predajcov softvéru. Spoločnosť Keysworlds sľubuje 100 % záruku originality a okrem toho, že ponúka nízke ceny počas celého roka, často ponúka špeciálne akcie ako je tá dnešná! Najhorúcejšie produkty spoločnosti Microsoft môžete preto získať za mimoriadne nízke ceny!

Spoločnosť Keysworlds má profesionálny tím zákazníckeho servisu, ktorý poskytuje technickú podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Okrem toho spoločnosť Keysworlds ponúka doživotný popredajný servis produktov tak, ako sme už písali vyššie.

Ak sa chcete o spoločnosti Keysworlds dozvedieť viac, môžete navštíviť nielen jej webovú, ale tiež si prečítať reálne recenzie používateľov na Trustpilot!

Kontakt na spoločnosť Keysworlds: support@keysworlds.com

Môže ťa zaujímať
- Reklama -