Apple je spoločnosť, nad ktorou stále visí rúško tajomstiev. Dokonca aj napriek únikom nevieme presne odhadnúť, čo ktorý produkt ponúkne. Dnes však uniklo video, vďaka ktorému budeme mať relatívne dobrú predstavu o tom, ako vlastne budú Apple Watch fungovať. Toto video pochádza totiž priamo z Apple a je určené pre vývojárov aplikácií! Nedopatrením sa však dostalo sa do nesprávnych rúk a teraz si ho môžte pozrieť aj vy!

30 minútové video 

Toto video samozrejme nie je krátke, čo znamená, že netrvá práve 5 minút, keďže ide v podstate o tutoriál pre vývojárov, v ktorom sa Apple pokúša vysvetliť to, ako by mali aplikácie pre Apple Watch vyzerať, fungovať a ako by sa mali ovládať. Nájdete tu rôzne koncepty či postupy, ktoré by ste ako vývojár mali dodržiavať pri tvorbe aplikácií pre hodinky. Pokiaľ sa teda na video pozriete očami bežného používateľa, možno vám to objasní, čo a ako bude na hodinkách vyzerať, poprípade ako sa to bude ovládať!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.