Hodinky Apple Watch sa objavili ešte v roku 2014, teda minulý rok, no ich oficiálny predaj začal až apríli 2015. Práve preto sme sa počas tohto roka nedočkali druhej generácie, ktorá prinesie presne to, čo určite chýba generácií prvej. Nájdeme tu teda FaceTime kameru, lepší výkon, pravdepodobne aj výdrž batérie a samozrejme vylepšený dizajn. Jeden z prvých konceptov je už tu, pozri sa na to, ako vyzerá!

Apple Watch 2 koncept

Hodinky Apple Watch prídu pravdepodobne už na budúci rok. Prvú generáciu som osobne nekupoval najmä preto, lebo viem, že ponúka len zlomok toho, čo ponúkne generácia druhá, ktorá by mala byť skutočne prevratná. Rovnako tak to bolo napríklad pri iPade, či iPode Touch. Apple Watch prinesú zaručene zlepšenie v oblasti výkonu, no tešiť by sme sa mohli teoreticky aj z väčšej uhlopriečky displeja, nových vyhotovení, lepšej výdrže batérie, čí v neposlednej rade aj FaceTime kamery, ktorú považujeme viacmenej za samozrejmosť. Pozri si najnovší koncept, ktorý vyobrazuje presne také Apple Watch, aké si chceš v budúcnosti zakúpiť!

Apple Watch 2 concept 5

Apple Watch 2 concept 1

Apple Watch 2 concept 2

Prečítajte si tiež  Vieme, koľko sa Applu podarilo predať Apple Watch!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.