Ako už určite viete, Jablková spoločnosť v týchto dňoch stavia svoj druhý Campus, ktorý vďaka svojim neobvyklým tvarom pripomína vesmírnu loď (podľa ktorej sa aj nazýva: Spaceship), čím si vyslúžil neobvyklú pozornosť. Totiž ide o jednu z jednoznačne najzaujímavejších stavieb, aké na našej planéte v posledných rokoch vznikajú. Dnes, kedy máme možnosť využívať drony sa môže pozerať na jej postupný progress. 

Dokonalo zdokumentovaný priebeh stavby

Tak ako predošlé, aj to posledné video vzniklo za pomoci drona. Táto technológia nám teda zabezpečuje to, že môžme omnoho detailnejšie sledovať postup všetkých prác na Apple Campuse 2 ako kedykoľvek predtým. Pokiaľ sa pozrieme na video, môžme vidieť, že od posledného videa spravili robotníci naozaj veľa a Spaceship začína dostávať svoj tvar. Práve preto sa pohodlne usadte a vychutnajte si zábery z prác na čoskoro novom sídle Jablkovej spoločnosti!

Prečítajte si tiež  Ako funguje fotoaparát v našom smartfóne?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.