Spoločnosť Apple začala s predpredajmi svojho doposiaľ najdrahšieho produktu vôbec. Cena Apple Watch Edition v istej konfigurácii sa dokázala vyšplhať až na neskutočných 17 000$, čo je určite dosť na to, aby pri ich skúšaní mal zákazník výnimočný prístup. Práve preto ho aj dostane. Pozrite sa na to, ako sa v Apple nakupujú hodinky za 17 000$!

Nákup Apple Watch Edition

Pravdepodobne si nebude nikto z nás nikdy kupovať práve tento model hodiniek, už len pri pohľade na jeho neuveriteľnú cenovku. Každopádne vo svete sa nachádzajú desiatky milionárov, ktorí nemajú ako míňať svoje ťažko (alebo aj ľahko) zarobené peniaze a tak zamieria do obchodu Apple Store a zakúpia si práve toto zariadenie. Spoločnosť Apple im ich však nepredvedie priamo v obchode medzi ostatnými zákazníkmi ale v úplne inej „breafingovej“ miestnosti.

- Reklama -

Istému YouTuberovi, ktorý si hovorí Techsmartt sa dokonca podarilo celý postup predstavovania najdrahšej edície Apple Watch zachytiť na kamery a tak nám všetkým ukázal, aký výnimočný prístup dostanú zákazníci, ktorí si budú chcieť práve tento model zakúpiť. Je to jednoducho exkluzívne a tak to má byť. Na videu si môžte všimnúť aj takých detailov, ako je napríklad iná krabička ako pri ostatných modeloch, či aký je skutočný rozdiel medzi Apple Watch Edition z ružového a žltého zlata.

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.