Predpredaje Apple Watch sa už začali a práve tento fakt zaznamenali aj obchody Apple Store, na ktorých sa podpísala nejedna výrazná zmena. Okrem nových stolov a výstavných pultov sa tu nájdu aj ďalšie novinky ako sú napríklad okrúhle, svietiace, no hlavnej jednoduché kruhy, nachádzajúce sa za výkladom obchodu.

Novinky v Apple Store!

V Apple Storoch bolo potrebné upoukázať na fakt, že Apple Watch sú už dostupné priamo v obchode. Práve preto sa Apple rozhodlo urobiť niekoľko výrazných zmien, ktoré si určite všimol každý jeden návštevník týchto obchodov. Medzi hlavné novinky patria napríklad špeciálne stoly, v ktorých sú vystavované nové hodinky. To však ani zďaleka nie je všetko a za zmienku stoja určite aj nové plagáty, ktoré sú rozvešané po všetkých obchodoch aby okamžite upozornili návštevníkov na nový produkt.

- Reklama -

Špecialitkou na záver sú úplne nové špeciálne výklady, inšpirované používateľským rozhraním samotných hodiniek. Apple ukázalo, ako sa dá pomocou jednoduchých kruhov a výrazného farebného podsvietenia upozorniť na dané používateľské rozhranie. V niektorých kruhoch sa dokonca nachádzajú aj samotné Apple Watch, čo v zákazníkovi okamžite evokuje o čo vlastne ide. Apple jednoducho úplne zmenilo Apple Store kvôli jednému jedinému produktu a taktiež sa tu objavili aj personálne zmeny. Zdá sa teda, že spoločnosť si dáva na predajoch naozaj záležať a chce aby bolo všetko špičkové a dokonalé!

Apple Watch a Apple Store - svetapple.sk
Apple Watch a Apple Store – svetapple.sk
Apple Store a Apple Watch - svetapple.sk
Apple Store a Apple Watch – svetapple.sk
Apple Store a Apple Watch - svetapple.sk
Apple Store a Apple Watch – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.