Všetci dobre vieme, že Apple stavia v Cupertine svoje nové, naozaj obrovské sídlo. Vďaka dronovi sa dnes môžme pozrieť na to, ako vyzerá toto sídlo v súčasnosti a aký „progress“ urobili pracovnici od posledného videa. Okrem iného môžme vidieť, že už sú hotové podzemné poschodia. Apple Campus 2 začína naberať svoje črty!

2016

Apple začalo so stavbou svojho nového sídla len nedávno a dnes už môžme vidieť obrovský kus roboty, ktorý robotníci zanechali na tejto stavbe. Všetko nám to umožňuje dron, alebo lepšie povedané malá helikoptéra so zabudovanou kamerou na diaľkové ovládanie. Keby táto helikoptéra neexistovala, tak by sme pravdepodobne nemali ani zďaleka o stavbe taký prehľad, aký máme. Celé video je navyše natočené v 4K a tak sa na kvalitu môžu tešiť napríklad majitelia iMacu s Retina displejom, či Macbooku s Retina displejom. Ešte dodáme, že táto stavba má byť dokončená ešte koncom roka 2016 čo znamená, že pokiaľ sa Apple bude držať plánu, dokončiť ju bude musieť už o necelé dva roky!

 

Prečítajte si tiež  Android okopíruje iOS v ďalšej vynikajúcej funkcii. Ide o jeden z najlepších nápadov Apple z roku 2022
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.