Svetlo neónov už v dnešnej dobe postupne vymiera. Dôvodom sú najmä efektívnejšie riešenia, ktoré chránia našu peňaženku. Pokiaľ ste však pravý fanúšik Jablkovej spoločnosti a chcete mať logo Apple doma s tým, že bude aj svietiť, môže ísť o zaujímavý nápad. Istý Tom to zobral vážne a nechal si vyrobiť a nainštalovať originálne logo Apple, vyrobené z neónu, priamo do svojho domu. Pozrite sa, ako niečo podobné vzniká!

Celý postup

Tom zháňal, kto by mu niečo podobné mohol vyrobiť až kým sa nedostal k spoločnosti Neon Shop Fishtail, ktorá mu vedela ponúknuť presne  to čo, chcel. Najlepšie však na tom celom je, že Tom požiadal majstra spoločnosti, či by si celý priebeh  výroby svojho loga nemohol zaznamenať na kameru. Aj keď to môže znieť na prvý pohľad trochu zvláštne, je relatívne zaujímavé sledovať výrobu a spracovanie tejto technológie v dnešnej dobe. Logo sa však naozaj podarilo a musíme povedať, že vyzerá ozaj super. Tak sa teda usaďte a pozrite si celý priebeh výroby a inštalácie, čo na to hovoríte? 🙂

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.