Kancelársky balík Microsoft Office 2021 Professional je perfektnou voľbou pre ľudí, ktorí pracujú s dátami či dokumentami. Originálne verzie programov Office, Excel, PowePoint a ďalších obsahujú funkcie, vďaka ktorým budete vysoko produktívny. Ak ich chcete získať za poriadne nízku cenu, ste na správnom mieste.

Internetový predajca Godeal24 spustil letný výpredaj, v rámci ktorého môžete získať rôzne druhy softvérov za bezkonkurenčnú cenu. Napríklad taký MS Office 2021 Professional získate už za 24,25 €, pričom ak sa dohodnete s blízkymi a kúpite päť kusov, každý jeden môžete mať len za 13,05 €. Okrem toho môžete za zvýhodnenú cenu získať aj Office 2021 Home and Business, ktorý prináša obľúbené programy na platformu Mac. Cena je síce trochu vyššia a pohybuje sa na úrovni 28,99 €, no stále ide o extrémne výhodnú ponuku, v rámci ktorej ušetríte stovky eur. Nižšie nájdete aj ďalšie ponuky, ktoré môžu stáť za zváženie:

Časovo limitovaná ponuka: MS Office 2021 od 13,05 €

Aj keď nie je najnovší, operačný systém Windows 10 je stále najpopulárnejším operačným systémom na svete. Navyše, ak s ním nebudete spokojní, zadarmo môžete prejsť na novší Windows 11. Na Godeal24 nájdete oba operačné systémy za perfektnú cenu. Windows 10 Professional kúpite od 7,25 € a Windows 11 Professional od 10,25 €.

Časovo limitovaná ponuka: Windows za najlepšie ceny 

Kúpte si výhodný balíček MS Office + Windows

Prečítajte si tiež  Xiaomi Pad 5 (11") je vo výhodnej zľave. Kopíruje iPad Pro no stojí menej ako základný iPad 10. generácie

Až 50 % zľava na ďalšie produkty Windows a Office s kupónom „GG50

 Ďalšie nástroje za najlepšie ceny: 

Vďaka vysokokvalitným produktom a profesionálnym službám získala spoločnosť Godeal24 hodnotenie 4,9 a 98 % spokojnosť na TrustPilot (nezávislá platforma pre používateľov na hodnotenie kvality služieb a produktov).

Dôvodom je celková kvalita nákupného zážitku a mnohé výhody, ktoré obchod ponúka: okrem možnosti vybrať si z mnohých originálnych produktov so zľavami až 90 % vám digitálne doručenie umožní získať softvér priamo na vašu e-mailovú adresu v priebehu niekoľkých sekúnd po nákupe. Je to veľmi pohodlný spôsob doručenia pre kupujúceho.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here