Apple Watch sú určite jedny z najlepších inteligentných hodiniek na svete a nehovoríme len o kvalite spracovania ale aj o funkciách, ktoré ponúkajú. Presne preto ich nemusí človek poznať a na niektoré funkcie príde až po pol roku. Jeb Bush je presne jedna z osôb, ktorá na istú funkciu prišla v nevhodnej chvíli. Počas rozhovoru zistil, že s jeho hodinkami ide aj telefonovať. Hodinky má už pol roka!

Cez Apple Watch sa dá telefonovať!

Tento Americký politik a zároveň kandidát na post Amerického prezidenta zistil počas rozhovoru pre The Des Moines Register, že jeho hodinky majú jednu funkciu, o ktorej pol roka nevedel. Cez Apple Watch sa dá telefonovať. Táto príhoda bola našťastie natočená a vznikol z nej aj zaujímavý GIF. Po tom, ako zistil, že jeho dokážu telefonovať skonštatoval len jedno “To je najlepšia vec na svete”.

Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here