Rapper Drake je známy nielen pre svoje skladby, ale aj vychytený štýl, a tak, pokiaľ ho stretneš na ulici, určite nebude zle oblečený. Vzhľadom na to, že mal svoje „vystúpenie“ aj na WWDC 2015, kde rečnil o novej službe Apple Music, musel si na seba obliecť niečo originálne. A čo je originálnejšie  ako bunda s logom Apple pri srdci?

Pravý fanúšik

Drake je, zdá sa, nielen skvelým reperom, ale aj fanúšikom spoločnosti Apple, čo dokazuje fakt, že v pondelok rečnil práve na jej konferencii. Hovoril konkrétne o novej streamovcej službe Apple Music, ktorá onedlho pravdepodobne ovládane svet. Jeho vystúpenie bolo pomerne dlhé, no počas neho dokázal ukázať hneď niekoľko náznakov toho, že Apple skutočne miluje. Ako prvé, čo mohli zúčastnení, ale aj ľudia za počítačom vidieť, bola špeciálna bunda, ktorá mala na pravej strane staré dobré dúhové logo Apple, čím spoločnosti Drake jasne vyznal sympatie.

- Reklama -

Ďalším detailom boli zlaté Apple Watch na ruke, ktoré mal reper počas celej prezentácie na sebe. Je teda jasné, že Apple je to najlepšie nielen pre bežného spotrebiteľa, ale aj pre slávne osobnosti, ktoré sa živia napríklad hudbou. Je to jednoducho to najlepšie z najlepšieho a práve preto si ho volí množstvo takých, akým je napríklad Drake!

Drake - svetapple.sk
Drake – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.