Azda najpopulárnejší nástroj na získavanie informácií o výkone zariadenia naprieč takmer všetkými značkami prichádza s významnou zmenou. Najnovšia aktualizácia aplikácie Geekbench 4 prichádza s podporou technológie Metal.

Tip na aplikáciu: Geekbench 4

Aktualizácia s označením 4.1 pridáva do aplikácie novinku, ktorá tak dokáže odmerať výkon aj grafického čipu iPhonu či iPadu. Technológia Metal, ktorú Apple predstavilo už pri iOS 8 sa tak významne podieľa na rýchlosti a spoľahlivosti grafiky. Teraz to môžeš dokonca zmerať.

Tak, ako to bolo v predošlých verziách, Geekbench ti pomôže v získavaní informácií o výkone tvojho zariadenia, ktoré počas testovania skúma rôzne aspekty, ktoré sú významné pri týchto výpočtoch. Spomínaná technológia Metal okrem toho, že nahradila zastaranú technológiu OpenGL má na starosti lepšie využitie grafiky, a teda aj lepší výkon pri hraní náročných hier. Reč tu teda nemôže byť o hrách s jednoduchou grafikou, ktoré napodobňujú tie z 90-tych rokov.

Podľa nových benchmarkov využívajúcich Metal môžeš zistiť aktuálny stav toho, ako si tvoje zariadenie vedie voči ostatným, napr. iPhonom. Poteší ťa aj to, že Geekbench 4 by mala byť dostupná bezplatne do 10. apríla 2017.

Geekbench 4
Geekbench 4
Developer: Primate Labs Inc.
Price: 1,09 €
  • Geekbench 4 Screenshot
  • Geekbench 4 Screenshot
  • Geekbench 4 Screenshot
  • Geekbench 4 Screenshot
  • Geekbench 4 Screenshot
  • Geekbench 4 Screenshot

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here