Azda každý používateľ iPhonu si potrpí na dokonalé zábery, ktoré vďaka super fotoaparátu môže fotiť prakticky stále. Pravidlo, že nie je nikdy dosť platí aj pri aplikáciách, a tak niet divu, že každá nová aplikácia stojí za vyskúšanie. Výnimkou nie je ani MuseCam.

Tip na aplikáciu: MuseCam

Tak, ako som už v úvode spomínal, nové aplikácie sú fajn, no za povšimnutie stoja aj tie osvedčené, ktoré sú v App Store už nejaký ten piatok. Nové aktualizácie a nové funkcie sú predpokladom k úspechu a aj k ďalším vylepšeniam, kde platí, že drahá aplikácia nemusí hneď znamenať najlepšie funkcie.

- Reklama -

MuseCam je však bezplatná aplikácia, pomocou ktorej môžeš nielen fotiť zábery, ale ich aj rovno upravovať. V appke je teda zabudovaná kamera s rôznymi nástrojmi na priame ovládanie záberu (napr. expozícia, zaostrenie, ISO, expozičný čas). Editor zasa ukrýva šikovne riešené ovládanie filtrov, expozície, kontrastu, saturácie, sýtosti, teploty farieb, zvýraznení a tieňov, vyblednutia či vinetácie. Nájdeš tu aj nástroj krivky, ktorý je väčšinou len v platených aplikáciách alebo úprava vybraných farieb. Taktiež poteší aj nástroj zaostrenia alebo zarovnania a otočenia.

Aplikácia MuseCam je dostupná v App Store bezplatne, avšak pre ďalšie funkcie je potrebné vykonať nákupy v aplikácii.

‎MuseCam - Photo Editor
‎MuseCam - Photo Editor

Môže ťa zaujímať
- Reklama -