Ak si plánujete zaobstarať AirTag, mali by ste vedieť, že jeden kus vás bude stáť presne 35,00 €, zatiaľ čo balenie so štyrmi kusmi 119,00 €.

Zariadenie si už môžete predobjednať u autorizovaného predajcu m:zone s tým, že vám bude doručené čoskoro (presný dátum zatiaľ nebol stanovený).

No a ak vás AirTag oslovil a chcete si zakúpiť hneď viacero kusov, ktoré si spárujete so svojim Apple ID, mali by ste vedieť, že tu existuje isté obmedzenie. To je ale veľmi veľkorysé.

16 kusov na jeden účet

Predpokladáme, že si nikto z vás nebude kupovať viac ako 16 lokalizátorov, ktoré si následne spáruje so svojim účtom. Ak by ste však mali takéto nutkanie, dopredu vás upozorňujeme, že to nebude fungovať.

Práve číslo 16 predstavuje maximálnu počet prihlásených AirTagov. Ak by sme si to prerátali na ich hodnotu, zaplatili by ste cca 476,00 €, ku čomu treba prirátať aj prívesky a ďalšie príslušenstvo.

Napíšte nám do komentára, koľko AirTagov si plánujete zaobstarať vy. Väčšina z opýtaných zatiaľ uviedla že 2 – 4 kusy, pri ktorých vyzerá 16 kusov až trochu absurdne. Na druhej strane, možno existujú spôsoby, kde sa dá lokalizátor uplatniť aj vo väčšom množstve.

Napadá nás napríklad iné ako súkromné využitie, kedy by si firmy označovali batožinu, predmety atď. Ak máte podobné nápady, napíšte ich do komentára.

Prečítajte si tiež  Ďalšia porážka pre iPhone 14 Pro Max. V tejto disciplíne ho porazili dva Android smartfóny. Jeden z nich je skladací
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.