Používanie malých bezdrôtových slúchadiel nemusí byť úplne bezproblémové. Niektorí majitelia bojujú s vypadávaním z uší. S možným riešením prišla londýnska návrhára MISHO Suhani Parekh. Predstavila špeciálne náušnice na ukotvenie AirPods.

Náušnice ako „držiak“ pre AirPods

Kreativite sa medze nekladú. V dnešnom svete je prepojenie šperkov a technológií úplne bežné. Veľakrát je to síce „nezmyselné“, no neplatí to v tomto prípade. Návrhárka MISHO Suhani Parekh vymyslela spôsob, akým zabrániť vypadávaniu AirPods z uší počas bežného nosenia. Vyriešila tak reálny problém trápiaci tisíce používateľov po celom svete.

V galérií si môžete pozrieť novú kolekciu elegantných náušníc, do ktorých sa vkladajú jednotlivé slúchadlá. Jednoduchým spôsobom sem ukotvíte „stoknu“ a následne sa dajú nosiť trebárs aj celý deň.

Nápad je stelesnený v jednoduchom a štýlovom dizajne. Ten ponúka tri samostatné prevedenia (Pebble Pods, Minimal / Active Tall Pods a Minimal / Active Tiny Pods). Šperky sú vyrábané ručne z rýdzeho striebra a následne obalené do 22K zlata.

Cena medzi 40-100$ (v závislosti od verzie) nie je z nášho pohľadu vôbec prehnaná. Treba vziať do úvahy, že sa nejedná o žiadnu lacnú bižutériu. Uvidíme, či sa tento nápad uchytí aj medzi zákazníkmi.

Slúchadlá AirPods sa stali bežnou súčasťou našich životov. Sme si istí, že niektorí ľudia budú chcieť vyzdvihnúť ich používanie na úplne inú úroveň. Teraz sa naskytla jedinečná príležitosť. Čo hovoríte na tento dizajn vy? Napíšte nám do komentára. Viac informácií nájdete na tejto internetovej stránke.

zdroj

Prečítajte si tiež  Dnešná dávka bezplatných aplikácií |08.02.2017
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.