Fanúšikovia tabletov pozor. Spoločnosť Apple dnes predstavila aj zariadenie, ktoré je síce v portfóliu spoločnosti relatívne nenápadné, no v skutočností tvorí značnú časť predajov. Základný iPad získal vylepšené funkcie a už čoskoro bude dostupný aj na našom slovenskom trhu.

Pokiaľ ste študentom alebo menej náročným používateľom, práve toto zariadenie môže byť pre vás ideálne. Nachádza sa v ňom nový výkonný procesor A13, a celkovo ponúka veľmi kompaktný a tenký dizajn. Koľko ale bude stáť u našich predajcov?

- Reklama -

iPad 9. generácie a jeho cena 

Odpoveď na vyššie položenú otázku je samozrejme veľmi jednoduchá. Nakoľko slovenskí reselleri dlhodobo používajú zhodné ceny s rakúskym Apple Online Store, nie je ťažké dopátrať sa ku konkrétnym údajom.

Za základný 64 GB iPad 9. generácie teda zaplatíte presne 379,00 €, čo je veľmi prijateľné. Fanúšikovia väčšieho úložiska sa môžu tešiť na 256 GB verziu, ktorá sa bude predávať o niečo drahšie a to za 549,00 €.

Pokiaľ sa tento iPad rozhodnete skombinovať so 4G pripojením, automaticky cena vyrastie pre základnú 64 GB verziu na 519,00 € a za 256 GB verziu na 689,00 €.

Dajte nám vedieť do komentára, či vám to príde prijateľné alebo nie. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a reakcie.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.