Ak máte radi prémiovosť, no preferujete skôr kompaktnejšiu uhlopriečku, Apple si pre vás prichystalo iPhone 12 Pro s väčším, 6,1″ displejom. Novinka disponuje extrémne výkonným čipom A14 Bionic, troma šošovkami fotoaparátu + LiDAR skenerom, hranatým dizajnom, luxusnými materiálmi, farbami a podporou 5G siete. Pokiaľ vás zaujal, toto sú slovenské ceny.

iPhone 12 Pro so 6,1″ displejom a jeho slovenské ceny

Apple vie ako potešiť zákazníkov. Nový iPhone 12 Pro vyzerá jednoducho super a je úplne jedno či sa bavíme o modrej, zlatej, striebornej alebo šedej verzii. Zariadenie bolo okrem dizajnu významne upgradované aj vo vnútri a ponúka technológie, ktorými nás cupertinský gigant príjemne potešil.

- Reklama -

V USA štartuje na úrovni 999$ za základnú, 128GB verziu. Na výber je aj väčší 256GB a 512GB variant. Slovenské ceny síce ešte neboli zverejnené, no my ich poznáme vďaka rakúskeho Apple Online Storu.

  • iPhone 12 Pro 128GB – 1149€
  • iPhone 12 Pro 256GB – 1269€
  • iPhone 12 Pro 512GB – 1499€

Ako vidíte sami, v porovnaní s iPhonom 11 Pro z minulého roka sme na približne rovnakej úrovni. Zmenila sa len základná kapacita, ktorá narástla zo 64GB na 128GB. Za tento krok dávame palec hore. Predobjednávky budú spustené už tento piatok, 16. októbra. iPhone 12 Pro so 6,1″ displejom zakúpite 23. októbra. Svoje predobjednávky už čoskoro spustí aj slovenský reseller m:zone

Do komentára nám napíšte, ako sa pozeráte na túto cenovú politiku vy. Je podľa vás cena 1149€ za väčší model adekvátna?

- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

3 KOMENTÁRE

  1. Mal som v plane mini ale koli brutalne slavej baterke som nuteny ist do vacsieho pro. Baterku to ma porovnatelnu s novym SE a ten vydrzi sotva jeden den nie intenzivneho pouzivania.

  2. Najväčšie sklamanie z displeja. Bez 120Hz.
    Čakal som viac od Pro-Pro Max.Aspoň ten displej mohli tam už dat všelijaké podradné značky majú 120Hz displej.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here