Apple predáva tie najlepšie inteligentné telefóny na svete či fantastické tablety, ktoré sú síce čoraz menej populárne, no stále si nachádzajú svojich šťastných nových majiteľov. Apple tiež predáva asi najjednoduchšie počítače na svete, s ktorými je doslova radosť pracovať. A čo módna kolekcia? Budeš prekvapený, Apple má aj tú, len si po ňu musíš zájsť do Cupertina.

Tričko od Apple? V Cupertine Apple predáva svoju retro módnu kolekciu

V sídle najhodnotnejšej spoločnosti – Apple, nájdeme všeličo, no okrem iného je tu aj špeciálny Apple Store, ktorý nie je nikde inde na svete. Nachádzajú sa tu rôzne predmety s logom Apple, ako napríklad kľúčenky, poháre, termosky či tričká. Kolekcia tričiek býva ale veľmi často obmeňovaná a najnovšie sme sa dočkali troch nových vzorov, ktoré sa ti môžu páčiť. Apple stavilo na maximálnu jednoduchosť a tričká si zrejme zakúpia len tí, ktorí ich budú chcieť za pár rokov predať.

- Reklama -

Na prvom tričku môžeme totižto vidieť ešte staré dúhové logo spoločnosti Apple, ktoré bolo používané v 80-90-tych rokoch. Toto tričko je samozrejme veľmi jednoduché, logo je maličké a nachádza sa vpredu, v prednej časti, nič viac nič menej. Potom tu máme tričko, ktoré má na sebe vytlačený vzor poskladaný z ikoniek z Macinstosha. Toto tričko je, priznám sa asi najkrajšie zo všetkých troch, ktoré sa dnes špeciálnom Apple Store objavili.

Posledné tričko je ozaj veľmi zvláštne. Cez celú prednú časť chalani vytlačili logo firmy ale pozor, neočakávaj tu žiadne nakúsnuté jablko. Nachádza sa tu totižto originálne logo Apple ešte z roku 1976, kde sedí Isaac Newton pod stromom a nad ním je jablko. Ani sa nečudujeme, že si toto logo nepoznal, predsa len je na Apple príliš komplikované a jednoduché tvary jablka sa k produktom hodia viac.

Každopádne dnes už vieš nielen to, že Apple predáva tričká, ale aj to, že jeho prvé logo bolo vlastne úplne odlišné a pomerne komplikované. Všetky tričká sú samozrejme z Číny ako to uvádza aj nápis na štítku, všimni si v akom parádnom rámčeku je zapísaná veľkosť trička, nevidel si to už niekde? 🙂

Tričko - svetapple.sk

Tričko - svetapple.sk

Tričko - svetapple.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.