Rozhodli sme sa, že budeme pripravovať každý týždeň originálnu zľavu na iPhone príslušenstvo v spolupráci s internetovým obchodom iPhoneDoplnky.eu. Každý týždeň tak môžeš získať super zľavu na super produkt. Návod ako na to nájdeš na konci článku, poďme sa teda pozrieť, čo to bude tentokrát. 

Ochranné sklo, ktoré ochráni 100% prednej plochy iPhone 6/6 plus

Pre tento týždeň (28.3. – 3.4) môžeš využiť zľavu 11% na ochranné sklá Caseual Full Glass, ktoré ochraňujú 100% prednej plochy iPhone, to znamená aj vrátane jeho zaoblených okrajov.

- Reklama -

Sklo je špeciálne tvarované tak, aby pokrylo kompletne celý povrch panela s displejom. Vďaka tomu ostane chránená predná časť vrátane okrajov a ty sa nemusíš viac obávať vzniku nepríjemných škrabancov po okrajoch telefónu.

Ochranné sklo caseual

Plne zachováva funkcionalitu 3D Touch displeja pri iPhone 6s Plus. Precízne vykrojený otvor pre “Home button” zabezpečuje bezproblémovú funkcionalitu Touch ID senzora. Ochranné sklo CASEual sa predáva v dvoch farebných variantách, bielej a čiernej (farba okolo displeja).
Ochranné sklo caseual

Kompatibilita s inými obalmi a puzdrami

Ochranné sklo Full Glass V2 pokrýva celú prednú časť displeja iPhone, preto môžete naraziť na problém s kompatibilitou s inými puzdrami, ktoré môžu pri nasadení sklo vytláčať. So sklom používajte iba také puzdrá a obaly, ktoré nezasahujú do prednej časti displeja.

Akcia už skončila.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Mladý chalan, ktorý rád podniká (odvážne kroky) hlavne vo svete internetovo-biznisovom. Momentálne spolumajiteľ, obchodník, marketér, editor a sporadický autor na svetapple.sk.