iPod Touch 6.generácie je tu s nami len niekoľko dní, no za tak krátku dobu dokázal nájsť množstvo mediálnej pozornosti a to predovšetkým preto, lebo ho Apple neodfláklo a na jeho výkone si dalo naozaj záležať. Veď pod jeho kapotou beží Apple A8 a 1 GB RAM čo je v kombinácii s pomerne malým 4″ displejom doslova ideálna kombinácia pre naozaj výkonné zariadenie. Pozri sa na jeho úplne prvý Unboxing!

iPod Touch 6. generácie unboxing

Spoločnosť Apple dnes predstavila iPod Touch 6. generácie, ktorý prináša hneď niekoľko skvelých vecí. Jeho balenie je však úplne rovnaké ako balenie predošlého modelu a zariadenie sa líši prakticky len v tom, že na zadnej strane nenájdeme putko a samozrejme tromi novými farbami. Okrem iného na následujúcom videu uvidíš aj to, ako sa na novom iPode hrajú hry, či používajú niektoré aplikácie. Práve preto by si si ho nemal nechať ujsť a odsledovať ho celé od začiatku až do konca!

- Reklama -

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.