Životopisný film, ktorý malo natáčať štúdio Sony, no po nezhodách s režisérom Aaronom Sorkinom od filmu odstúpilo, prevzalo americké štúdio Universal, presne tak, ako sme predpokladali. Okrem toho, že už konečne vieme oficiálne, kto film odkúpil, dozvedeli sme sa aj informáciu, kto si v ňom zahrá hlavnú rolu Steva Jobsa!

Universal Studio

Jedno z najväčších amerických štúdií sa rozhodlo, že odkúpi od Sony životopisný film, ktorý firma predávala z dôvodu nezhôd s režisérom. Aaronovi Sorkinovi totiž nevyhovoval dátum natáčania a chcel začať približne o dva či tri mesiace skôr. Dôvod bol zrejmý, Michael Fassbender, ktorý má stvárniť úlohu inovátora Steva Jobsa potreboval začať s natáčaním o niečo skôr, keďže počas tohto roka začína natáčať film zo série X-men. To sa nakoniec podarilo a štúdio Universal začne s natáčaním už v januári budúceho roka. Zdá sa teda, že životopisný film, ktorý bude inšpirovaný knihou Waltera Isaacona sa dotiahne do šťastného konca!

steve-jobs

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.