Apple Store je jeden z najznámejších obchodov vôbec. Každý jeden fanúšik Applu videl nejaký z obchodov na fotke a pokiaľ sú Slováci či Češi, ktorí Apple Store nemajú na dovolenke v zahraničí, kde takýto obchod majú, berú to ako jednu z atrakcií, pretože navštíviť predajňu je skutočný zážitok. Väčšinou obchody navštevujú prevažne obyčajní ľudia či turisti, ale predsalen sa sem tam nájdu nejaké tie individuá. Čo tak napríklad tento Ježiš?

V Apple Store bol zatknutý Ježiš!

Len si to predstav, je nádherný slnečný deň a zrazu ti do obchodu Apple Store vojde osoba, ktorú si videl len na obrazoch či vo filmoch. Príde sám Ježiš Kristus a ty si nie si istý, či ide len o hlúpy žart alebo o skutočné zjavenie. Samozrejme, veľa ľudí by okamžite pochopilo, že to nie je naozaj, ale pokiaľ je človek silno veriaci, pokojne môže naletieť a nemusí to byť úplne príjemné.

- Reklama -

Takýto “Ježiš Kristus” navštívil aj jednu prevádzku Apple Store, konkrétne vo Philadelphii a začal si obzerať produkty. Nešlo však o žiadneho svätca, ale o 29 ročného Michaela Granta, ktorého môžeš v meste bežne nájsť, ako nosí kríž na chrbte, je to taká celebrita. Akonáhle vošiel do prevádzky, zamestnanci ho začali upozorňovať, aby prevádzku opustil, nebol totižto len oblečený ako Ježiš ale mal aj dlhé fúzy a vlasy kvôli čomu si ho mohlo veľa ľudí s Ježišom pomýliť.

Tento miestny spasiteľ však na výzvy zamestnancov nijakým spôsobom nereagoval a rozhodol sa, že v prevádzke ostane. Presne preto boli nútení práve zamestnanci kontaktovať miestnu políciu, ktorá veľmi rýchlo prišla a “Ježiša” z Apple Store vyviedla. Nie je to ani zďaleka prvý prípad, kedy sa do obchodu dostala takáto zvláštna osoba, pravdepodobne sa po celom svete každý deň objaví hneď niekoľko zvláštnych existencií, pri ktorých nikto nevie, čo má očakávať.

Tento prípad ale našťastie dopadol dobre. Ako by si reagoval ty, keby si pracoval v obchode a zrazu by ti doň vošiel Ježiš? Začal by si sa silno modliť alebo by si okamžite vedel, že nejde o zjavenie ale len o divného blázna? 🙂

Ježiš - svetapple.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.