Je všeobecne známe, že pokiaľ sa ti pokazí nejaké iOS zaradenie, spoločnosť Apple rovno pošle nový kus. Toto dlhodobo platí pri iPhonoch či iPadoch. Čo však hodinky Apple Watch, ako sa budú riešiť reklamácie? Rovno aj odpovieme, že takmer rovnako až na to, že ti hodinky neprídu v obálke alebo iným spôsobom, ale prídu v novej elegantnej krabičke!

„Pozornosť podniku“

Spoločnosť Apple pri reklamácií hodiniek Apple Watch zašle krabičku, v ktorej nájdeš úplne nové hodinky. Pri iPhone či iPade bolo úplne bežné, že prišiel nový kus. Pri hodinkách Apple Watch však nebolo jasné, či to Apple bude riešiť rovnakým spôsobom. No, očividne rieši a pridáva k tomu aj jednu naozaj elegantnú krabičku. Nepôjde však o rovnakú krabičku, ako keď hodinky zakúpiš.

- Reklama -

Táto krabička bude podstatne menšia vzhľadom na to, že pokiaľ reklamujete len hodinky, v krabiške sa nebudú nachádzať nijaké náramky ani príslušenstvo. Vidno teda, že sa Apple z plných síl snaží získať priazeň svojich fanúšikov a robí to aj pomocou takýchto jednoduchých a drobných krokov, ktoré však znamenajú naozaj veľa. Ako málo stačí na to, aby si ľudia spoločnosť ešte viac obľúbili však? 🙂

Krabička, v ktorej nájdete reklamované hodinky Apple Watch! - svetapple.sk
Krabička, v ktorej nájdete reklamované hodinky Apple Watch! – svetapple.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.