Google pred pár dňami predstavil svoju vlajkovú loď. Tá je namierená nie len priamo proti iPhonu ale aj ostatnej konkurencii. Budú však jej technológie stačiť? V týchto 5 veciach iPhone 11 Pro prekonáva Google Pixel 4. Poďme sa na to pozrieť.

6V týchto 5 veciach iPhone 11 Pro prekonáva Google Pixel 4.

iPhone 11 Pro Max vs. Google Pixel 4 XL. Ktorý fotí lepšie? - svetapple.sk

Spoločnosť Google počas tohto týždňa ukázala svetu svoje nové vlajkové lode. Jedná sa o Pixel 4 a Pixel 4 XL. Tieto produkty sú skutočne prepracované. Nájdeme tu napríklad pokročilé odomykanie tváre, výkonný procesor či 2 objektívy fotoaparátu. Ako však táto novinka obstojí v porovnaní s naozaj náročným súperom, iPhonom 11 Pro.

Pokiaľ sa pozrieme na konkrétne špecifikácie, zistíme, že tieto zariadenia sú si dosť podobné. Stále sú tu však oblasti, v ktorých je iPhone 11 Pro jednoducho lepší ako Google Pixel 4. Pozrite sa na ne nižšie…

Späť
ZDROJidropnews.com
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.