Spoločnosť Apple predstavila úplne vynovený iPod Touch 6. generácie asi len týždeň dozadu, no za tak krátku dobu sa s týmto zariadením podarilo urobiť naozaj veľké množstvo vecí. Prešlo hneď niekoľkými testami či recenziami, ktoré spoločnosť Apple utvrdili v tom, že predstavila to najlepšie zariadenie, aké len mohla. Jeho výkon je oproti predošlej generácii doslova neprekonateľný a rovnako je to aj v prípade rýchlosti načitávania jednotlivých vecí.

Nový iPod Touch 6. generácie vs. predošlé generácie

Jablková spoločnosť spolu so svojimi iPhonmi prešla už naozaj dlhú trať. Veľmi dlhú trať však prešla aj s iPodmi Touch, ktoré tu boli takmer po celý ten čas, ako iPhony s tým rozdielom, že im chýbala časť, vďaka ktorej sa môžeš pripojiť na internet či telefonovať. Ináč boli tieto zariadenia na svoju dobu veľmi dobre vybavené a používateľom prinášali takmer rovnaký zážitok ako iPhone. Najnovší iPod je aj na videách suverénne najrýchlejším zariadením a to aj napriek tomu, že ho poháňa podľa mnohých dosť pomalý systém, iOS 8.4. Samozrejme, zvyšné zariadenia boli updatované na najvyššiu možnú verziu svojho OS.

- Reklama -
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.