Apple je celosvetovo jedna z najobľúbenejších spoločnosti súčasnosti. Tento trend sa už stihol dostať aj do Číny a v krajine, kde vzniká 99% všetkých kópií Jablkových zariadení, sa prudko rozširuje. Potvrdzujú to aj najnovšie kroky, pri ktorých Apple plánuje v jednotlivých metropolách otvoriť niekoľko predajní Apple Store. Pozrite si video z otvárania najnovšieho v Hangzhou!

Najväčší West Lake Apple Store v Ázii!

Apple otvoril najväčší West Lake Apple Store v Ázii, ktorý sa nachádza v čínskom Hangzhou. Ide o jeden z piatich obchodov, ktorý má Jablková spoločnosť v pláne otvoriť v krajine do konca čínskeho roka, ktorý by mal prísť už 19. februára. Je teda jasné, že už príliš veľa času nezostáva a Apple bude otvárať naozaj jeden Apple Store za druhým. Reklamu pre úplne nový Apple Store urobil umelec Wang Dongling, ktorý naň namaľoval 2000 rokov starú báseň, ktorá na zakrytej budove vyzerá naozaj zaujímavo v kombinácií s Červeným (RED) logom. Pozrite si niekoľko fotografií, ako aj videá z otvárania toho nádherného obchodu!

Prečítajte si tiež  Apple práve vydal iOS 17.3.1. Toto prináša nová aktualizácia
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.