Spoločnosť Apple zdá sa prispôsobuje všetky svoje produkty, a výnimkou nie sú ani slúchadlá Beats, ktoré boli súčasťou minuloročnej akvizície spoločnosti. Dnes Apple predstavilo PowerBeats2 Wireless v nových farbách, ktoré sa dokonalo hodia k základnej edícii Apple Watch Sport. Hodinky aj slúchadlá sú totiž určené na športové účely a vďaka farbám ti budú dokonalo ladiť.

Nové farby

Hodinky Apple Watch priniesli niekoľko nových farieb. Teda nie samotné hodinky ale gumené náramky, ktoré si môžeš s hodinkami rôzne kombinovať. Práve tieto gumené náramky sa stali vo svete veľmi obľúbené a Apple si popularitu takýchto veselých farieb veľmi dobre uvedomuje. Preto predstavilo nové slúchadlá PowerBeats2 Wireless, ktoré sú určené predovšetkým na športové účely v nových farbách, ktoré sú prakticky rovnaké ako náramky pre hodinky Apple Watch.

- Reklama -

Apple chcelo tieto hodinky a slúchadlá zladiť najmä kvôli tomu, že tieto dve veci si budú používatelia brávať na beh alebo iný šport so sebou. Na čo by ťahali svoj iPhone, keď v hodinkách dokážu bez neho prehrávať až 2GB rôznej muziky. Tieto slúchadlá si môžeš zakúpiť aj ty za 199$. Čo povieš, páčia sa ti?

Powerbeats2-apple-store

- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.