Predaje Apple Watch sa stále ešte ani len zďaleka nezačali a my tu už máme niekoľko interaktívnych stránok, ktoré sa týkajú práve týchto hodiniek. Nevadí, veď koniec koncov, tieto stránky sú prospešné pre nás. Pozrite si teda nový virtuálny konfigurátor, kde si vyskladáte také Apple Watch, aké by ste chceli nosiť na ruke!

Konfigurátor

Bližšie informácie ohľadom hodiniek Apple Watch by sme sa mali dozvedieť už o 4 dni, kedy Apple chystá ďalšiu konferenciu. Ich predaje sú potom očakávané na ďalší mesiac a teda na apríl tohto roku. Zatiaľ síce nie je presne známe, či bude predaj iba lokálny a teda celkovo sústredený na USA alebo sa posunie do celého sveta, alebo minimálne do väčších krajín akými sú Veľká Británia či Nemecko. Každopádne, aj keď zatiaľ hodinky nie sú dostupné, vy si môžte vyskladať presne ten model, ktorý si pôjdete kúpiť!

- Reklama -

mixyourwatch.com je jednoduchý konfirgurátor, ktorý bol vytvorený ešte pred oficiálnym zahájením predaja Apple Watch. Vďaka tejto interaktívnej stránke si budete môcť nakonfigurovať presne ten model hodiniek, ktorý si chcete kúpiť. Celé je to naozaj veľmi podarené a myslíme si, že sa to oplatí vyskúšať. A nebojte sa, konfigurátor je samozrejme zadarmo!

Apple Watch -svetapple.sk
Apple Watch -svetapple.sk

zdroj: 9to5mac.com

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.