Apple Watch sú na trhu absolútnou novinkou a s novinkami prichádzajú aj častokrát problémy pre nedostatok aplikácií, či služieb. V prípade Apple Watch to však nie je vôbec pravda a len približne dva mesiace od začiatku predaja je na ne dostupných už 6000 aplikácii. Nové apilkácie však stále pribúdajú neuveriteľným tempom!

Aplikácie pribúdajú a pribúdaju!

Zdá sa, že úspech Apple Watch Store bude veľmi podobný úspechu App Store, ktorý je dostupný pre iOS zariadenia. Hodinky sú síce na trhu len približne dva mesiace a to sa ani zďaleka nedostali do všetkých končín, kde sa mali dostať, avšak už dnes ponúka ich internetový obchod pomerne dosť aplikácii na to, aby si v nich našiel každý jeden používateľ to svoje. V súčasnosti je to 6 000 aplikácií, čo je naozaj neuveriteľné číslo, ktoré bolo ešte pred mesiacom a pol približne o polovicu nižšie.

Doterajšie aplikácie boli navyše postavené na Watch Kite, čo značne obmedzovalo ich funkcie, avšak Apple na svojej Keynote predstavilo Watch SDK, vďaka čomu majú vývojári omnoho viac možností. Medzi aplikáciami samozrejme nájdeme aj množstvo herných titulov. Je ich tam približne 300 až 500, takže sa určite nudiť nebudeš!

apple-watch-Svetapple.sk
apple-watch-Svetapple.sk
Prečítajte si tiež  Aké je ION-X sklíčko na Apple Watch?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.