Ak chcete získať kľúč na Windows 10 alebo balíčky Office za najlepšie ceny na internete, mali by ste zbystriť pozornosť. Internetová stránka Godeal24 spúšťa akciu „Naspäť do školy„, ktorá je plná mimoriadne výhodných ponúk.

Je pritom nepodstatné, či pôjdete zasadnúť do lavíc základnej, strednej alebo vysokej školy. Každý si tu nájde presne to, čo pre svoje štúdium potrebuje. Samozrejme, všetky balíčky môžete využiť aj na bežnú prácu či už z domova alebo kancelárie. Mať k dispozícii softvér, na ktorý sa môže človek spoľahnúť, je najmä v čase pandémie mimoriadne dôležité.

- Reklama -

Špeciálna ponuka bez kupónu 

– 45% zľava s kódom: EBS45

– 60% zľava na ďalšie produkty s kódom: EBS60

Nové produkty v ponuke

Nákup na GoDeal24.com

Proces nákupu je jednoduchý a k dispozícii je viacero spôsobov platby, či už cez PayPal alebo kreditnú kartu. Doprava je samozrejme zdarma, pretože sa počíta len s aktivačným kódom, ktorý dorazí na váš e-mail. Všetky vyššie uvedené akcie a špeciálne zľavy sú časovo obmedzené a platia len do vypredania zásob. Ak teda chcete upgradovať softvér, nemali by ste s tým váhať.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo problémov sa môžete obrátiť na zákaznícke služby Godeal24.com, ktoré sú vám neustále k dispozícii prostredníctvom e-mailovej adresy [email protected]

Článok vznikol v spolupráci s godeal24.com. Ďakujeme za podporu.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -