Spoločnosť Apple v uplynulých dňoch opäť otvorila svoju výnimočnú predajňu obchodu Apple Store, ktorá sa nachádza priamo v sídle spoločnosti Apple. Je to prakticky jediná maloobchodná predajňa, kde je možné kúpiť reklamné produkty spoločnosti Apple ako sú napríklad tričká, termosky či hrnčeky. Po novom si tu zamestnanci budú môcť kúpiť aj samotné produkty. Holt, keď pracuješ v Apple, máš aj výhody.

Nový obchod

Spoločnosť Apple tu už samozrejme takýto obchod mala aj skôr, ale vzhľadom na jeho renováciu ho pred prázdninami zatvorila. Dnes však jeho brány opäť otvorila s tým, že začala predávať aj produkty spoločnosti. Znamená to, že si tu budeš môcť okrem tričiek, mikín či iného oblečenia, hrnčekov alebo akéhokoľvek príslušenstva zakúpiť aj napríklad Mac, iPhone, iPod, iPad či MacBook.

- Reklama -

Pred obchodom stáli davy zamestnancov, ktorí čakali na to, ako budú môcť do predajne vtrhnúť a nakúpiť čo najviac produktov Apple. Bolo ich dokonca tak veľa, že Apple muselo pristaviť slnečníky, rozdať vodu a tiež ako vďaku za trpezlivosť aj tričká s logom spoločnosti.


 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.