Počas posledných dní sme vás informovali o súdnom spore, v ktorom vypovedal aj, dnes už tri roky zosnulý, Steve Jobs formou video záznamu. Toto video už mali možnosť vidieť aj niektoré celosvetové média, ktoré sa na súdnom spore objavili a taktiež jeho presný obsah prepísali. Aj napriek veľkej snahe o zverejnenie tohto videa zo strany spomínaných médií sa tak však nestane. Dôvodom je práve Apple!

Apple si neželá zverejnenie!

Celosvetové média, ako napríklad CNN či Bloomberg, sa počas posledných týždňov pokúšali cez svojho právnika získať video, ktoré bolo prehrané počas posledného súdneho sporu, v ktorom vypovedá Steve Jobs. Široká verejnosť je totiž zvedavá na názor veľkého vizionára aj napriek tomu, že celý jeho prepis už bol zverejnený na internete. Veď vidieť to naživo je iné, ako čítať o tom no nie? Tak či onak, video nebude zverejnené, pretože sa k tomuto nepostavilo samotné Apple. Súd dokonca povedal, že keby sa neobjavili námietky zo strany Apple, rozhodnutie by bolo s vysokou pravdepodobnosťou úplne iné. Takto sa však nedá nič robiť a verejnosť už pravdepodobne nikdy neuvidí jedno z posledných videí, na ktorých figuroval bývalý CEO a zakladateľ Jablkovej spoločnosti Steve Jobs! 🙁

- Reklama -
Steve Jobs a prvý iPod - svetapple.sk
Steve Jobs a prvý iPod – svetapple.sk
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.