Platí to najmä teraz, keď prebieha akcia Black Friday & Cyber Week. Na Godeal24, máte k dispozícii tie najlepšie produkty za najnižšie ceny. Stála verzia balíka Office 2021 Pro je teraz k dispozícii len za 24,25 €, čo môže splniť nielen vaše každodenné študijné a pracovné potreby, ale aj výrazne zvýšiť efektivitu.

Ak si navyše kúpite viacero kusov, čakajú na vás ešte väčšie zľavy. Napríklad 5 ks balík Office 2021 Pro získate len za 13,05 € / PC ! Vďaka tomu ušetríte viac ako 90 % v porovnaní s oficiálnou cenou 439,99 € v Microsoft obchode.

Akcia Black Friday a Cyber Week na Windows a Office
Zdroj: GoDeal 24

Najnižšia cena roka! Kúpte si MS Office už od 13,05 €

Microsoft Office pre počítače MAC

Využite Cyber Week na aktualizáciu operačného systému svojho počítača! Hoci je Windows 11 na trhu už viac ako rok, Windows 10 si stále obľubuje drvivá väčšina používateľov. Teraz je navyše Windows 10 Pro dostupný len za 7,25 €, čo je najnižšia cena v tomto roku!

Časovo limitovaná ponuka: Windows 10 Pro len za 5,62 €

62% zľava na balíky Windows a MS Office (použite kód „GG62„)

Až do 50% zľavy na produkty Windows! (použite kód GG50„)

Godeal24 je profesionálny internetových obchod s rozsiahlym katalógom 100 % zaručených a legálnych digitálnych licencií. Kvalitný softvér môžete vďaka tomu získať s viac ako 80 % zľavou. Zaujať by vás preto mohli nie len obľúbené operačné systémy Windows a kancelársky balík Office, ale aj praktickejší softvér pre počítače a mobilné nástroje, ako napríklad séria IOBIT, softvér Ashampoo, Disk Drill a mnohé iné.

Ďalšie počítačové nástroje: Skvelé ceny za skvelé produkty

Vďaka vysokokvalitným produktom a profesionálnym službám získala spoločnosť Godeal24 hodnotenie 4,9 a 98 % spokojnosť na TrustPilot (nezávislá platforma pre používateľov na hodnotenie kvality služieb a produktov).

Godeal24 vám tiež ponúka Profesionálnu technická podporu 24/7 a doživotný popredajný servis. V prípade akýkoľvek otázok kontaktuje spoločnosť Godeal24 prostredníctvom e-mailovej adresy:service@godeal24.com.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJINZERCIA
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here