Počas Vianoc sme konečne narazili aj my na oficiálnu biografiu Steva Jobsa, ktorú napísal Walter Isaacon. Táto kniha tu už je nejaký ten rôčik, no nikdy sme na ňu pravdupodvediac nemali čas. Teraz, keď sme ju však prečítali, vám môžme konečne priniesť recenziu a odporúčanie, ktoré je samozrejme veľmi kladné!

Walter Isaacson / Steve Jobs

Oficiálna biografia Steva Jobsa od Waltera Isaacsona vyšla len pár dní po smrti veľkého vizionára. Bolo to ešte v roku 2011 a dnes ju nájdete v našich kníhkupectvách aj v slovenskom preklade. Táto kniha v sebe obsahuje všetky kľúčové momenty z Jobsovej kariéry. Spisovateľ ju písal niekoľko rokov a so Stevom viedol niekoľko desiatok rozhovorov, počas ktorých sa dozvedel naozaj veľmi zaujímavé informácie. Tieto informácie následne zapísal do knihy. Súčasťou týchto informácií je aj naozaj obrovské množstvo monológov samotného Jobsa. Walter Isaacson však nezískaval informácie len od Steva Jobsa ale aj od iných blízkych, či priateľov tejto osobnosti. Vďaka tomu získal naozaj seriózny pohľad na vec a nám priblížil to, ako to naozaj bolo. Okrem toho, že si prečítate životopis jednej z najväčších osobností, aká tu kedy bola, získate kúpou tejto knihy aj nové podstatné informácie, ako aj poznatky do života. Kniha má totiž aj naozaj poučný charakter, preto by ste nemali váhať! Pokiaľ sme vás teda aspoň ako tak presvedčili o kúpe, môžte tak urobiť v našich kníhkupectvách, alebo priamo v iBook Store, kde stojí presne 17,99 € vďaka čomu ušetríte naozaj výraznú čiastku (V anglickej verzií stojí kniha dokonca len 11,99 €)!

Odkazy na iBook Store:

 Steve Jobs (Slovak edition) – Walter Isaacson

Steve Jobs – Walter Isaacson

Prečítajte si tiež  iPhone 14 môže dostať výkonnejšie 30 W nabíjanie. Apple preň pripravuje nabíjačku
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.