Či už ste profesionál, študent alebo domáci používateľ, každý potrebuje nástroje na produktivitu od spoločnosti Microsoft. A hoci bývajú zvyčajne relatívne drahé, dnes ich viete získať za extrémne výhodné ceny vďaka výpredaju na Godeal24. Ušetríte desiatky, či dokonca stovky eur.

Začnime obľúbeným balíkom kancelárskych nástrojov Microsoft Office 2019 pre počítače Mac, ktorý obsahuje programy ako Word, Excel, PowerPoint, Outlook a OneNote. Štandardne predáva za 219 €, avšak po kliknutí na tento odkaz ho môžete získať len za 28,9 €. Hoci ide o staršiu verziu, jej nákup sa vzhľadom na bohaté množstvo funkcií stále veľmi oplatí.

Pokiaľ by ste naopak chceli oveľa novší Microsoft Office 2021 pre svoj Mac, tento softvér sa štandardne predáva za 299 €, avšak po kliknutí na tento odkaz môžete mať tento balík len za 79,69 €. A ak máte počítač s operačným systémom Windows, aj pre vás máme ponuku na Microsoft Office Professional 2021. Štandardne sa predáva za 299 €, avšak po kliknutí na tento odkaz ju môžete mať za 35,25 €. A ak chcete naozaj ušetriť, pozrite si ďalšie zľavy a cenové zvýhodnenia. Nájdete tu aj Windows 10 (8,25 €) alebo rovno Windows 11 (13,25 €).

Zvýšte svoju produktivitu s balíkmi MS Office za super ceny 

Ak chce na svojom počítači pracovať ešte efektívnejšie, vyskúšajte si originálnu licenciu na najnovší Windows 11 Professional. Operačný systém sa štandardne predáva za 199 €, avšak teraz ho získate po kliknutí na tento odkaz len za 13,25 €. Jeho súčasťou sú najnovšie bezpečnostné záplaty, ako aj AI funkcie systému Windows Copilot.

Originálny Winodws kúpite extrémne lacno 

Prečítajte si tiež  Získajte Windows 10 a MS Office 2021 za zlomok pôvodnej ceny

Windows + Office s kódom „GG62“ ako balík až so 62 % zľavou

Ďalšie nástroje pre Mac za super ceny 

Až 50 % zľava na produkty Windows a Office s kódom „GG50

Vďaka vysokokvalitným produktom a profesionálnym službám získala spoločnosť Godeal24 hodnotenie 4,9 a 98 % spokojnosť na TrustPilot (nezávislá platforma pre používateľov na hodnotenie kvality služieb a produktov).

Dôvodom je celková kvalita nákupného zážitku a mnohé výhody, ktoré obchod ponúka: okrem možnosti vybrať si z mnohých originálnych produktov so zľavami až 90 % vám digitálne doručenie umožní získať softvér priamo na vašu e-mailovú adresu v priebehu niekoľkých sekúnd po nákupe. Je to veľmi pohodlný spôsob doručenia pre kupujúceho.

Godeal24 vám tiež ponúka Profesionálnu technická podporu 24/7 a doživotný popredajný servis. V prípade akýkoľvek otázok kontaktuje spoločnosť Godeal24 prostredníctvom e-mailovej adresy: service@godeal24.com.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -