Jedna vec, ktorú milujeme na zariadeniach od spoločnosti Apple je ich špičkový softvér. Technologický gigant z Cupertina však zatiaľ nemá tak dotiahnuté kancelárske nástroje, ako konkurenčný Microsoft. Produkty z radu Office sa stali medzinárodným štandardom a mal by ich vlastniť každý produktívny používateľ. Aj preto oceníte výpredaj na Godeal24, kde ich môžete získať za extrémne výhodné ceny.

Tak napríklad doživotná licencia Microsoft Office Home & Business 2021 (verzia pre počítače Mac) sa štandardne predáva za 299 €, čo nie je malá suma. Ak ju však chcete získať lacnejšie, stačí kliknúť na tento odkaz, kde je dostupná za 79,69 €. Súčasťou tohto balíka sú aplikácie, ako Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint a Microsoft Outlook. Ide samozrejme o doživotnú licenciu, v rámci ktorej sa nemusíte zapodievať žiadnym druhom predplatného.

A ak by ste boli menej nároční a vystačili by ste si s verziou MS Office 2019 Home and Business (pre Mac), tá sa dá dnes po kliknutí na tento odkaz kúpiť už za 28,99 €. Ponuka samozrejme platí aj pre používateľov, ktorí vlastnia počítač s operačným systémom Windows. Naň kúpite Microsoft Office Professional 2021 for Windows ešte oveľa výhodnejšie, než na konkurenčný Mac. Doživotná licencia na Godeal24 sa po kliknutí na tento odkaz predáva za 25,25 €. A to sa mimoriadne oplatí.

Naštartujte produktivitu s balíkom MS Office za fantastické ceny 

Pokiaľ máte klasický počítač a máte pocit, že jeho výkon už nie je to čo býval, skúste si kúpiť originálnu licenciu operačného systému Windows 11 Professional po kliknutí na tento odkaz len za 13,25 € (namiesto štandardných 199 €) a získajte najnovšie funkcie, maximálne zabezpečenie či pravidelné aktualizácie softvéru. Windows 11 Professional už obsahuje aj AI poháňané funkcie služby Microsoft Copilot, vďaka čomu sa vám bude lepšie pracovať.

Originálny Windows 10 / 11 môžete mať za pár eur 

Prečítajte si tiež  Apple Watch vás konečne upozornia, keď si zabudnete vziať iPhone

Balík Windows + MS Office získate so 62 % zľavou s kódom: MAC62

Ďalšie nástroje pre Mac za skvelé ceny 

Až 50 % zľava na ďalšie nástroje Windows a Office s kódom: MAC50

Vďaka vysokokvalitným produktom a profesionálnym službám získala spoločnosť Godeal24 hodnotenie 4,9 a 98 % spokojnosť na TrustPilot (nezávislá platforma pre používateľov na hodnotenie kvality služieb a produktov).

Dôvodom je celková kvalita nákupného zážitku a mnohé výhody, ktoré obchod ponúka: okrem možnosti vybrať si z mnohých originálnych produktov so zľavami až 90 % vám digitálne doručenie umožní získať softvér priamo na vašu e-mailovú adresu v priebehu niekoľkých sekúnd po nákupe. Je to veľmi pohodlný spôsob doručenia pre kupujúceho.

Godeal24 vám tiež ponúka Profesionálnu technická podporu 24/7 a doživotný popredajný servis. V prípade akýkoľvek otázok kontaktuje spoločnosť Godeal24 prostredníctvom e-mailovej adresy: service@godeal24.com.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -