Black Friday je oficiálne za nami, no to neznamená, že všetky zľavy končia. V plnej sile je totiž ďalšia akcia s názvom Cyber Monday, v rámci ktorej môžete získať na Godeal24 rôzne typy softvéru za neuveriteľne výhodné ceny. Ušetríte obrovské množstvo peňazí a získate produkty s originálnymi licenciami, ktoré vám budú slúžiť roky.

Tak napríklad, ak ste používateľom platformy Mac a chceli by ste Microsoft Office 2021 (Mac), pre tento operačný systém ho viete získať po kliknutí na tento odkaz len za 42,99 €. Bavíme sa pri tom o balíku, na ktorý vám stačí doživotná jednorázová platba a poskytne vám všetky programy ako Word, Excel, Outlook, PowerPoint či OneNote. Naopak, ak by ste chceli Microsoft Office 2021 v štandardnej verzii pre Windows, ušetríte ešte väčšiu čiastku, pretože po kliknutí na tento odkaz ho môžete mať za 24,24 €. A to stále nekončíme.

Okrem vyššie uvedeného si môžete rekordne lacno kúpiť aj Windows 10, pretože po kliknutí na tento odkaz ho môžete mať za 8,24 €. Veľkou výhodou je, že z neho viete automaticky prejsť na Windows 11, no ak si nechcete komplikovať život, novšia verzia operačného systému je k dispozícii len s pár eurovým príplatkom. Po kliknutí na tento odkaz sa predáva za 11,24 €. A uznajte sami, že za originálnu licenciu je to veľmi dobrá ponuka. A ak by vám to stále nestačilo, pozrite si aj ďalšie ponuky:

Získajte Microsoft Office až s 90 % zľavou 

Orignálny Windows môžete mať už od 6,79 €

Prečítajte si tiež  Apple predstavilo monitor Studio Display. Osloví nielen dizajnom, ale aj technológiami

Windows + MS Office ako balík (kupón „MAC62„)

Až 50 % zľava na ďalšie produkty (kupón „MAC50„)

Ďalšie PC nástroje za skvelé ceny 

Vďaka vysokokvalitným produktom a profesionálnym službám získala spoločnosť Godeal24 hodnotenie 4,9 a 98 % spokojnosť na TrustPilot (nezávislá platforma pre používateľov na hodnotenie kvality služieb a produktov).

Dôvodom je celková kvalita nákupného zážitku a mnohé výhody, ktoré obchod ponúka: okrem možnosti vybrať si z mnohých originálnych produktov so zľavami až 90 % vám digitálne doručenie umožní získať softvér priamo na vašu e-mailovú adresu v priebehu niekoľkých sekúnd po nákupe. Je to veľmi pohodlný spôsob doručenia pre kupujúceho.

Godeal24 vám tiež ponúka Profesionálnu technická podporu 24/7 a doživotný popredajný servis. V prípade akýkoľvek otázok kontaktuje spoločnosť Godeal24 prostredníctvom e-mailovej adresy: service@godeal24.com.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -