Pokiaľ používate „čierne“ verzie operačného systému Windows 11, alebo balíka softvérových nástrojov Microsoft Office 2021 Professional, môžete mať zarobené na poriadny problém. Okrem toho, že ste vystavovaní rôznym rizikám, na tieto produkty zrejme ani nedostávate pravidelné aktualizácie. Našťastie sa to dá za pár euro zmeniť.

Godeal24 spustil júlovú softvérovú akciu, v rámci ktorej viete získať rôzne produkty za fantastické ceny. Napríklad taký MS Office 2021 Pro sa predáva po kliknutí na tento odkaz už za 24,25 €, pričom nakúpiť môžete aj viac kusov a jeho cena klesne len na 13,05 €. V rámci tohto balíka získate programy ako Word, Excel, PowerPoint, Outlook, One Note, Access, Teams alebo Skype. Vďaka nim budete v práci aj súkromí oveľa produktívnejší.

Aby toho nebolo málo, predajca má k dispozícii aj veľmi výhodný operačný systém Windows 10. Ten po kliknutí na tento odkaz získate len za 7,25 €, pričom z neho dokážete automaticky prejsť na modernejší Windows 11. A ak si to nechcete komplikovať, Windows 11 sa dá samozrejme získať sám o sebe veľmi lacno, už od 10,25 €, o čom sa presvedčíte na vlastnej koži tu.

Aktuálny výpredaj na Godeal24 pre najdôležitejšie produkty 

Nakúpte viac kusov a ušetríte desiatky eur 

Balíky Windows + Office so 62 % zľavou (s kódom „GG62„)

Prečítajte si tiež  Apple Watch Series 9 sú v zľave za vynikajúcu cenu

Až 50 % zľava na ďalšie produkty Windows (s kódom „GG50„)

Viac PC nástrojov za skvelé ceny

Windows alebo Office v zľave
Zdroj: Godeal

Vďaka vysokokvalitným produktom a profesionálnym službám získala spoločnosť Godeal24 hodnotenie 4,9 a 98 % spokojnosť na TrustPilot (nezávislá platforma pre používateľov na hodnotenie kvality služieb a produktov).

Dôvodom je celková kvalita nákupného zážitku a mnohé výhody, ktoré obchod ponúka: okrem možnosti vybrať si z mnohých originálnych produktov so zľavami až 90 % vám digitálne doručenie umožní získať softvér priamo na vašu e-mailovú adresu v priebehu niekoľkých sekúnd po nákupe. Je to veľmi pohodlný spôsob doručenia pre kupujúceho.

Godeal24 vám tiež ponúka Profesionálnu technická podporu 24/7 a doživotný popredajný servis. V prípade akýkoľvek otázok kontaktuje spoločnosť Godeal24 prostredníctvom e-mailovej adresy:service@godeal24.com.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -