Počas dnešnej konferencie, ktorú uskutočnila spoločnosť Microsoft sme všetci očakávali len jedno jediné. Očakávali sme Windows 10, ktorý naozaj vyšiel, no v Microsofte si zdá sa uvedomili, že by to bola príliš veľká nuda a tak k novému operačnému systému pridali aj novú tabuľu a dokonca aj headset s rozhraním pre rozšírenú realitu!

Windows Holographics

Microsoft nás na svojej poslednej konferencii naozaj príjemne prekvapil. Zdá sa, že jeho nový CEO sa už dostal naplno do svojej funkcie a uvedomil si, že spoločnosť potrebuje zmenu a zároveň produkt, ktorý to tu všetko zmení. Takým produktom by mohla byť tabuľa, ktorá ponúka uhlopriečku až 84″ a 4K obraz a jej využite by bolo možné aj v školstve či nové okuliare, alebo lepšie povedané celý headset, ktorý ponúka špeciálne rozhranie pre rozšírenú realitu. Okuliare HoloLens by sa dali využiť takmer všade od školstva, hrania hier až po profesionálne navrhovanie produktov. Uvidíme, ako budú okuliare vyzeraťj v praxi, no zdá sa, že sa je na čo tešiť!

- Reklama -

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.